20 Nisan 2011 Çarşamba

"Çocuklarda Yaratıcılık, Özgüven, Özgürlük & Sınırlar"

Merhabalaaarrr :)

Aile içi eğitim seminerleri tam gaz devam ediyor ve ben bir bir öğreniyorum incelikleri :)
Batu ile çok güzel bir iletişimim olmaya başladı. O beni, ben onu anlıyorum ama tabii bazen anlaşmazlıklar da oluyor :) Fakat onlar her büyüme çağında yaşanan standard sıkıntılar. Bu haftasonu yine bir seminerimiz var. "Çocuklarda Yaratıcılık, Özgüven, Özgürlük & Sınırlar". Sağolsun bu seminerler bana o kadar yardımcı oluyor ki (beni çok güzel yönlendiriyor) beni o kadar rahatlatıyor (yaptıklarımın doğru olduğunu görmek) çok seviyorum ve onları iple çekiyorum. Sizi de beklerim.

Sizinle de paylaşmak istedim:

Nasıl bir çocuk yetiştimek istersiniz? ...
Mutlu? Kendine yetebilen? Özgüveni yerinde? Uyumlu? Yaratıcı? Kuralcı?....
Özgüvenli çocuklar yetiştirmek için anne babaya düşen görevler nelerdir? Özgüvenli bir çocuk yetiştirmenin bedeli sonsuz özgürlük müdür?Çok fazla sınırlar ve kurallarla dolu bir dünya çocuğunuzun özgüvenini zedeler mi?Çocuğunuzun yeteneklerine karşı nasıl duyarlılık geliştirebilirsiniz?“Yaratıcı çocuk”a ithaf edilen anlamlar nelerdir?Çocuklarda yaratıcılık sonradan kazanılan bir meziyet midir, doğuştan mı gelir?Çocukların hayal gücü ve hayalleri neye işaret eder?...
Her anne babanın hayatlarının bir döneminde mutlaka sordukları bu sorular sizin de gündeminizde ise..
Uçlar arasında gidip gelmek, bir çocuğun gözünden bu tartışmaya kulak vermek, empati yeteneği güçlü bir ebeveyne dönüşmek, gerçek vak’a örneklerini dinleyip fikir üretmek için Uzman Psikolog Iraz Toros Suman’ ın konuşmacı olduğu Aile İçi İletişim Seminerleri’ nin dördüncüsüne, "Çocuklarda Yaratıcılık, Özgüven, Özgürlük & Sınırlar" hakkında konuşmaya davetlisiniz..
Tarih: 24 Nisan 2010, Pazar, 14:00- 16:00
Yer: Bizden1e, Kişisel Gelişim Merkezi, Bostancı
Ücret:25 TL.
Kayıt ve Bilgi Almak İçin: iraztoros@yahoo.com
* Katılım kontenjanla sınırlıdır.Katılmak isteyenler 22 Nisan Cuma gününe kadar kayıt yaptırabilirler.

0 LoLiPoP:

 
Blog Template by Delicious Design Studio